архітектор Пулинець / 097 12 12 8 12 / yatakbachu@gmail.com facebook instagram

 

Наша команда

Наша команда - це команда професіоналів нового покоління з європейським розумінням архітектури та дизайну. Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи від розробки проекту до повної його реалізації. Для нас немає кордонів, не існує шаблонів! Дизайн від студії «ЯТАКБАЧУ» - це успішне поєднання практичності, естетичності і функціональності, що збігається з уявленнями замовника про красу. Ми створимо для Вас виключно авторський, ексклюзивний в своїй неповторності дизайн-проект. Він буде розроблений індивідуально, відповідно смакам і побажанням замовника, враховуючи при цьому всі актуальні тренди і нововведення.

Ми не перестаємо розвиватися, слідуючи за останніми сучасними тенденціями. Адже інтер'єр - це затишок і гармонія, це цінності, перевірені часом, показник статусу і гарного смаку господарів!

Наша дизайн-студія об'єднує дизайнерів, архітекторів і фахівців з управління проектами, що мають багаторічний досвід в різних стилях дизайну і напрямках архітектури в області житлової і комерційної нерухомості.

Наша команда виробила свій індивідуальний стиль роботи з клієнтом, що включає ретельне вивчення ваших потреб і вироблення найбільш оптимального рішення відповідно до ваших пріоритетами і побажаннями. Якщо ви хочете замовити дизайн квартири або дизайн інтер'єру приватного будинку, звертайтеся до нас. Ми допоможемо вам створити свій власний острівець комфорту і затишку в цьому світі.

 Публікація в журналі SALON

 Пулинець Антон
FOUNDER, CHIEF ARCHITECT

Пулинець Оксана
Creative Designer, Artist

Грищенко Микола
Creative Designer, Artist

ВАКАНСІЯ - ARCHITECT

ВАКАНСІЯ - MANAGER

ВАКАНСІЯ - 3D-ARTIST 

Команда чарівників, шо реалізує Ваші інтер'єрні побажання та будівельні мрії.

Архітектор - Пулинець Антон